لطفا چند لحظه صبر کنید ...
گیت کنترل تردد یا گیت نفر رو

گیت کنترل تردد یا گیت نفر رو

گیت های کنترل تردد یا گیت نفر رو که در انواع مختف گیت های شیشه ای، گیت های تمام قد، گیت های سه اهرمی و در بازار موجود هستند در مسیر عبور افراد قرار داده می شوند تا ضمن سد معبر کردن افراد نسبت به کنترل هویت افراد از طریق دستگاه های اکسس کنترل اقدام و به افراد مجاز ، اجازه عبور دهند و از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری نمایند . گیت های کنترل تردد بهترین وسیله برای اجرای یک سیستم کنترل تردد اصولی می باشند که معمولا در ورودی ساختمانها به نحو مطلوبی عمل کنترل تردد را انجام می دهند .

گیت کنترل تردد یا گیت کنترل ورود خروج ترکیبی از تجهیزات  مکانیکی و الکترونیکی هستند که دز سازمانها ، کارخانجات ، بیمارستانها و مراکز درمانی ، مراکز نظامی و امنیتی ، اماکن عمومی و خصوصی برای کنترل رفت و آمد مراجعین استفاده می شوند تا ضمن برقراری نظم و امنیت بتوانند بر تراکنش های مالی نظارت لازم را اعمال نمایند .

انواع مختلف گیتهای کنترل تردد شامل گیت های سه اهرمی ، گیت های شیشه ای ، گیت های با ارتفاع کامل ، گیت های کشوئی و لولایی وجود دارند که کنترل آنها با استفاده از سیستمهای کنترل دسترسی انجام میگیرد . سیستم های کنترا دسترسی با استفاده از روش های تشخیص علائم حیاتی مانند تشخیص چهره ، تشخص اثر انگشت ، تشخیص کف دست و یا با استفاده از فناوریهایی مانند RFID ، MIFARE ، BARCODE و ... ضمن برقراری امنیت لازم و کنترل ورود و خروج ، نسبت به تهیه آمار رفت و آمد روزانه اقدام گردد