لطفا چند لحظه صبر کنید ...

اجرای سیستم کنترل تردد با فناوری تشخیص چهره در اتاق سرور اداره کل بهزیستی استان

با نصب اکسس کنترل های تشخیص چهره در سمتهای مختلف اتاق سرور امکان مدیریت تردد به دیتا سنتر اداره کل بهزیستیآذربایجان شرقی فراهم گردید . با این سیستم ضمن مدیریت رفت و آمد امکان گزارش گیری از زمان ورود خروج افراد به اتاق سرور فراهم گردید

نصب و راه اندازی لاکر لوکس همراه با مچ بند سیلیکونی مایفر در مجتمع پارک آبی هلیا تبریز

 

نصب و راه اندازی لاکر لوکس مایفر در مجموعه پارک آبی تبریز

نصب و راه انداری قفل های الکترونیکی کمدی - لاکر مدل لوکس LUX همراه با دستبندهای استخری مایفر MIFARE از جنس سلیکون مرغوب در مجموعه پارک آبی هلیا - تبریز هدیه ای از سامانه های هوشمند توتکو برای سرمایه گذار ارجمند مجموعه پارک آبی هلیا در تبریز

این مچ بندهای مایفر با سیستم اکسس کنترل هوشمند نصب شده بر روی گیت های الکترونیکی در ورودی قسمت آقایان و نیز ورودی قسمت خانمها ست گردیده اند

اجرای سیستم کنترل دسترسی دانشجویان دانشکده دندانپزشکی تبریز به فضاهای اساتید

 

تقریبا امروزه اکسس کنترل در همه سازمانها و ادارات و یا کارخانجات تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد ولی در مراکز مهم و یا پر تردد که کنترل ورود خروج در آنها از اهمیت ویژه ای بر خوردار است استفاده از آن اجتناب ناپذیر شده است .

دیتا سنترها یا اتاقهای سرور ، محوطه پارکینگها ، اتاقهای مدیران و مسئولین حراست و بازرسی ها ، آزمایشگاهها ، کتابخانه ها و ... از جمله مکانهایی هستند که متقاضی استفاده از اکسس کنترل در سازمانها و ادارات دولتی می باشند . مراکز حساس نظامی از جمله پادگانها و سایر مراکز مانند فرودگاه ها، بانک ها، شهربازی ها، ایستگاه های مترو و... اکسس کنترل به وفور مورد استفاده قرار میگیرد .

نصب و راه اندازی قفل مگنت جهت کنترل دسترسی در ریخته گری تراکتور سازی تبریز

 

تصب مگنت الکترونیکی در درب ورودی شرکت ریخته گری تراکتور سازی تبریز با استفاده از کارتخوان RFID در کنار گیت های تردد منصوبه که به صورت ریموت هم باز میشود .

فروش ، پشتیبانی و اجرای کامل سیستم های کنترل تردد هوشمند با استفاده از فناوریهای RFID ، تشخیص چهره ، تشخیص اثر انگشت شامل گیت های الکترونیکی ، راهبندهای بازوئی ، گیت های انتحاری و ... ، با بیش از یک دهه فعالیت از جمله فعالیتهای سامانه های هوشمند توتکو می باشد

نصب و راه اندازی قفل الکترونیکی هوشمند ساخت کره جنوبی در کوی گلباد تبریز

 

اکسس_کنترل ،کنترل_دسترسی ، اثر_انگشتی ، تشخیص_چهره ، کارتی ، رمزی ، کنترل_دسترسی _هوشمند ، UHF ، MIFARE ، RFID

برای پیاده سازی یک سیستم کنترل دسترسی ابتدا باید الگوریتم شناسائی افراد یا اشیاء را مشخص نمود که به چه روشی دستگاه بایستی افراد مجاز را از افراد غیر مجاز تشخیص دهد . پس از مشخص نمودن روش شناسائی ، در گام دوم بایستی علائم حیاتی افراد یا هر کدام از روشهای غیر حیاتی مانند تگها را به دستگاه اکسس کنترل تعریف نمود . پس از تعریف افراد یا اشیای مجاز به دستگاه کنترل دسترسی کاری که انجام میگیرد اتصال خروجی رله این دستگاه به دستگاه دیگری از قبیل گیت های تردد الکترونیکی می باشد که چنانچه فرد مجاز باشد اجازه ورود یا خروج را خواهد داد و اگر غیر مجاز باشد با اعلام آژیر هشدار مانع ورود یا خروج خواهد گردید .

اجرای قفل های الکترونیکی لوکس در مجموعه استخر قهرمانی کشوری

 

در بهار سال 1400 مجموعه استخر قهرمانی کشوری تهران واقع در میرداماد مورد بازسازی قرار گرفت که کمدهای استخر مجموعه توسط سامانه های هوشمند توتکو به لاکر لوکس مجهز و تحویل داده شده است.

استحکام ، کارآئی ، زیبائی و نیز مصرف پایین باطری از قابلیت های بی نظیر قفل های الکترونیکی لوکس هست که مورد توجه مدیران مجموعه مذکور قرار گرفته است .