لطفا چند لحظه صبر کنید ...

اکسس کنترل های هوشمند ضد آب با فناوری Visible Light

شرکت ZKTeco با ارائه محصولات اکسس کنترل های هوشمند ضد آب با استانداردهای حفاظتی IP65 این امکان را فراهم نموده است تا با نصب سیستمهای کنترل تردد از قبیل گیت های الکترونیکی در فضاهای آزاد امکان کنترل ورود خروج افراد و پرسنل را مدیریت نمود .

غالب تولیدات فعلی این شرکت عظیم تولید کننده محصولات امنیتی ، از فناوری ویزیبل لایت بهره مند بوده و با استفاده از این فناوری براحتی و بدون توقف اقدام به شناسائی افراد در کمتر از سه دهم ثانیه می نمایند . این سیستمها از آخرین فناوریهای هوش مصنوعی استفاده می نمایند .

اکسس کنترل های هوشمند حساس به دمای بدن با فناوری Visible Light

اکسس کنترلها و دستگاههای حضور غیاب شرکت ZKTeco ، که مجهز به سیستمهای تشخیض چهره و تشخیص کف دست و تشخیص اثر انگشت هستند به فناوری کنترل دمای بدن مجهز شده اند .

این دستگاهها که به فناوری Visible Light مجهز شده اند از هوش مصنوعی برای کنترل دمای بدن بهره می برند طوری که هرگاه دمای بدن از مقدار تعریف شده بالا تر باشد اکسس کنترلها تشخیص داده و مانع باز شدن گیت ها ، قفل ها و ... می گردند .

سیستمهای تشخیص پلاک خودرو در کنترل دسترسی پارکینگها

سیستمهای کنترل دسترسی ZKTeco به دو روش تشخیص و پردازش پلاک خودرو و نیز استفاده از فناوری RFID بکار گرفته می شود . در هر دو روش فوق ابتدا لیست خودروهای مجاز به سیستم های کنترل دسترسی تعرف میگردند که با خواندن تگ RFID و یا پلاک خودرو ، خودرو مجاز تشخیص داده شده و اقدام به باز کردن راهبند الکترونیکی می نماید که پروسه پس از تشخیص اتوماتیک عبور خودرو از مقابل راهبند و بسته شدن اتوماتیک راهبند به پایان رسیده و اطلاعات مربوط به مشخصات خودروی عبوری در سیستم اکسس کنترل ثبت میگردد .

معرفی دستگیره های الکترونیکی تشخیص چهره FL1000

برای مشاهده مشخصات فنی این دستگاه اینجا کلیک نمائید

دستگیره الکترونیکی هوشمند ZKTeco FL1000 که با نام تجاری TDL-18401 در ایران عرضه میگردد دارای قایلیت تشخیص چهره فوق الغاده بوده و به علت استفاده از صفحه نمایش لمسی خازنی جزو بهترین دستگیره های الکترونیکی در دنیا می باشد.

این دستگاهها از جنس آلياژ روی ساخته شده ، محكم و زيبا بوده و از نسل جدید الگوریتم تشخیص چهره بهره برده است . همچنین دارا بودن صفحه نمایش خازنی لمسی 3 اینچی و منوی مدیریت و کاربری آسان و سریع از مزایای بارز این سیستم بوده که با چهار حالت عملکردی تشخیص چهره، رمز عبور، کارت هوشمند RFID و کلید مکانیکی عمل می نماید .

کاربرد گیت های کنترل ورود خروج مترویی TEG-55101

برای مشاهده مشخصات فنی گیت کنترل تردد مترویی TEG-55101 به منوی محصولات – گزینه گیت الکترونیکی شیشه ای مراجعه فرمائید

گیت های کنترل تردد مترویی برای کنترل تردد از دو باله شیشه ای که در پهلوهای گیت تعبیه شده استفاده می کند، از این گیت به همراه ست کناری بصورت دوطرفه برای ایجاد دو مسیر ورود و خروج استفاده می شود .

طراحی زیبا و قیمت مناسب ، مصرف انرژی پایین ، استجکام و پایداری این نوع گیتها را تبدیل به مدلی مناسب برای مکانهایی مانند قطارهای شهری ، مکانهای نظامی ، سازمان ها و ادارات، باشگاه های ورزشی، و … نموده تا به عنوان مانع فیزیکی تردد ها را کنترل و مدیریت نموده و از ورود افزار غیر مجاز جلوگیری نماید.

این گیت های کنترل ورود خروج به همراه دستگاههای حضور غیاب یا دستگاههای اکسس کنترل تشخیص چهره Visible Light بهترین گزینه برای کنترل پرسنل و کلیه افرادی است که به یک سازمان یا مکان عمومی مراجعه می نمایند /

 همچنین تجهیز این گیت به سنسور های بسیار دقیق مادون قرمز امنیت این گیت را در پیشگیری از سوانح و جلوگیری از عبور افراد از زیر و یا بالای گیت افزایش داده است، باله های شیشه ای این گیت در حالت های اضطراری مانند قطع جریان برق کنار میروند تا تخلیه افراد با سرعت بیشتری صورت بپذیرد .

فیلمی گویا از مفهوم کنترل دسترسی و اجزای سازنده آن

تجهیزات اکسس کنترل دستگاههای سخت افزاری و نرم افزاری هستند که برای کنترل دسترسی افراد و ثبت رفت و آمدها به مکان خاصی مورد استفاده قرار می گیرند . ما در این فیلم مفهوم کلی سیستم کنترل دسترسی یا همان اکسس کنترل و اجزای سازنده آن را نشان داده ایم .

استفاده از اکسس کنترل و فناوری RFID در مدیریت پارکینگها

 

یکی از کاربرد های اصلی سیستم اکسس کنترل استفاده از آنتن های برد بلند UHF در مدیریت و کنترل پارکینگ های اختصاصی و عمومی می باشد که امروزه با توجه به لزوم بالا بردن دقت و سرعت تردد و جلوگیری از خطاهای انسانی استفاده از سیستم های کنترل هوشمند پارکینگ در حال افزایش می باشد.

با استفاده از این فناوری استفاده از نگهبان و یا ریموت کنترل ها جهت باز و بسته کردن درب و یا کنترل راهبند منتفی میگردد و خودروها با استفاده از تگ های شیشه ای UHF در هنگام نزدیک شدن به پارکینگ می توانند به داخل پارکینگ تردد داشته باشند.

برای بهره مندی از این فناوری ، آنتن های برد بلند UHF ، همراه با یک دستگاه اکسس کنترل مورد استفاده قرار می گیرد تا به محض رسیدن خودرو به فاصله 12 متری آنتن ، تگ برچسبی که به شیشه خودرو نصب شده است شناسایی میگردد و درنتیجه راهبند الکترونیکی یا جک بازوئی باز میشود

کاربرد گیت کنترل تردد سه اهرمی سکه ای

انواع مختلف گیتهای کنترل تردد سه اهرمی ، شیشه ای ، گیت های با ارتفاع کامل ، کشوئی و لولایی که در سیستمهای کنترل دسترسی مورد استفاده قرار میگیرند اقدام به شناسائی هویت افراد با استفاده از تشخیص علائم حیاتی مانند تشخیص چهره ، تشخیص اثر انگشت ، تشخیص کف دست نموده و یا با استفاده از فناوریهای تشخیص غیر حیاتی مانند RFID ، MIFARE ، BARCODE و ... ضمن برقراری امنیت لازم نسبت به صدور مجوز تردد یا تهیه آمار رفت و آمد روزانه اقدام گردد .

استفاده از سکه برای کنترل تردد به مکانهایی مورد استفاده قرار می گیرد که هویت افراد مهم نبوده و فقط صدور مجوز عبور با پرداخت هزینه های مربوطه امکان پذیر میگردد .

کاربرد گیت کنترل تردد شیشه ای با استفاده از بارکدخوان های یک بعدی و دو بعدی

 

انواع مختلف گیتهای کنترل تردد سه اهرمی ، شیشه ای ، گیت های با ارتفاع کامل ، کشوئی و لولایی که در سیستمهای کنترل دسترسی مورد استفاده قرار میگیرند اقدام به شناسائی هویت افراد با استفاده از تشخیص علائم حیاتی مانند تشخیص چهره ، تشخیص اثر انگشت ، تشخیص کف دست نموده و یا با استفاده از فناوریهای تشخیص غیر حیاتی مانند RFID ، MIFARE ، BARCODE و ... ضمن برقراری امنیت لازم نسبت به صدور مجوز تردد یا تهیه آمار رفت و آمد روزانه اقدام گردد .

استفاده از بارکدخوان های یک بعدی و دو بعدی یا QRcode برای کنترل تردد به مکانهایی مورد استفاده قرار می گیرد که در آنجا باجه فروش بلیط قرار داده شده است و شخص مراجعه کننده پس از خرید بلیط از باجه ، برگه فیش مربوطه را به بارکدخوان نشان داده و گیت اقدام با باز کردن می نماید . در این روش ، کنترل ورود خروج و آمار رفت و آمدها توسط نرم افزار مربوطه اعمال و محاسبه میگردد .