لطفا چند لحظه صبر کنید ...

کاربرد RFID - سوپر مارکت هوشمند

استفاده از سیستمهای کنترل هوشمند در سوپر مارکت ها و فروشگاههای بزرگ

فناوری RFID در میوه فروشی ها

استفاده از فناوری RFID در میوه فروشی ها 

تفاوت فناوری RFID با فناوری BARCODE

چگونه فناوری RFID به انسان کمک می کند !!!

فیلم آموزشی نحوه اسکن دستگاه بازرسی ایکس ری چمدانی

 

دستگاه کنترل بازرسی چمدان سری ZKX برند ZKTeco برای اسکن کردن کیف های دستی، کیسه، چمدان و سایر وسایل قابل حمل طراحی شده است. این دستگاه با استفاده از اشعه ایکس و با استفاده از الگوریتم تصویر فوق العاده، می تواند اسکنی از داخل کیف یا کیسه و چمدان را فراهم کند، که به اپراتورها اجازه می دهد تا تهدیدات بالقوه را شناسایی و از بروز حوادث ناگوار در مکانهای حساس جلوگیری کنند.

فیلم آموزشی نصب و راه اندازی قفل دیجیتال یا دستگیره الکترونیکی TDL-10304

 

استفاده از فناوریهای تشخیص علائم حیاتی انسان از قبیل تشخیص اثر انگشت در فرآیند شناسائی سیستمهای کنترل دسترسی موجب میشود تا علاوه بر اینکه امکان تقلب از دسترسی افراد به مکانهای حفاظت شده و حریم خصوصی افراد سلب گردد باعث ارتقای امنیت فوق العاده شده و آثار مادی و معنوی فراوانی را به همراه خود داشته است . امروزه اکثر دستگیره های الکترونیکی یا قفل های دیجیتال اثر انگشتی ارائه شده به بازار دارای امکان استفاده از کارت الکترونیکی هوشمند و سیستم رمز نگاری بوده و امکان گزارش گیری نرم افزاری از زمان تردد افراد به یک مکان خاص را ارائه می نمایند 

انتخاب و معرفی 10 قفل کمدی برتر سال 2018

 

امروزه شرکتهای تولید کننده قفل های الکترونیکی کمدی رقابت خیلی سختی را برای ارائه انواع قفلها به بازار شروع کرده اند . علاوه بر داشتن زیبایی و کارائی که در غالب این محصولات مورد استفاده قرار میگیرد مصرف توان یا باطری کم ، استحکام و موارد امنیتی از جمله فاکتورهایی هستند که همواره مورد توجه قرار میگیرند .

این فیلم کوتاه ، به طور مختصر 10 نوع قفل برتر انتخاب شده در سال 2018 را معرفی می نماید . ظرافت ، ریبایی ، کارائی سه ویژگی ممتاز این محصولات می باشند .

فیلم آموزشی در خصوص ست کردن قفل کمدی رمزی استخری یا باشگاهی

 

یک فیلم کوتاه آموزشی در باره نحوه تنظیم رمز قفل های کمدی رمزی لمسی نمایش داده می شود . همانطوریکه مشاهده می شود در تمام قفل های رمزی که به بازار ارائه می گردند دارای یک کد ادمین پیش فرض بوده که میتوان نسبت به تغییر آن اقدام نمود . تمام اقدامات مورد نیاز برای تعریف ، ویرایش و حذف رمز کاربران ، تغییر پسورد ادمین و ... با استفاده از ترکیب کلیدهای # و * با کد های با طول متغیر انجام می گیرد که تقریبا در اکثر قفل های تولید شده استاندارد و یکسان بوده ولی کارخانجات سازنده ممکن است حالت استاندارد را رعایت نکنند .