لطفا چند لحظه صبر کنید ...

اکسس کنترل های هوشمند ZKTECO

شرکت ZKTECO یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده محصولات امنیتی در جهان می باشد که در کشور چین تاسیس گردیده است . اکسس کنترل های هوشمند ZKTECO با قابلیتهای تشخیص علائم حیاتی مانند تشخیص چهره ، تشخیص کف دست و تشخیص اثر انگشت و نیز با قابلیت تشخیص علائم غیر حیاتی مانند فناوری RFID و فناوری بار کد ، NFC و ... بهترین محصولات موجود در بازارهای جهانی می باشند که دارای قابلیتهای منحصر بفرد می باشند .

محصولات اکسس کنترل این شرکت مجهز به فناوری Visible Light بوده و این توانایی را دارند که از فاصله دو متری با استفاده از هوش مصنوعی افراد را شناسائی کنند . نمونه خیلی ارزشمند این محصولات امکان سنجش تب بدن به منظور تشخیص بیماریهایی مانند کرونا و ... را دارا می باشند که در نوع خود بی نظیر می باشند .

اکسس کنترل های زد کی تیکو ، براحتی امکان کنترل انواع دستگاههای کنترل الکترونیکی مانند گیت الکترونیکی ، راهبند الکترونیکی ، قفلهای الکترونیکی و ... را دارا می باشند .

 

اکسس کنترل های هوشمند ضد آب با فناوری Visible Light

 

شرکت ZKTeco با ارائه محصولات اکسس کنترل های هوشمند ضد آب با استانداردهای حفاظتی IP65 این امکان را فراهم نموده است تا با نصب سیستمهای کنترل تردد از قبیل گیت های الکترونیکی در فضاهای آزاد امکان کنترل ورود خروج افراد و پرسنل را مدیریت نمود .

غالب تولیدات فعلی این شرکت عظیم تولید کننده محصولات امنیتی ، از فناوری ویزیبل لایت بهره مند بوده و با استفاده از این فناوری براحتی و بدون توقف اقدام به شناسائی افراد در کمتر از سه دهم ثانیه می نمایند . این سیستمها از آخرین فناوریهای هوش مصنوعی استفاده می نمایند .

معرفی zkteco تولید کننده محصولات امنیتی پیشرفته

ZKTeco یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده محصولات پیشرفته امنیتی بود که در سال 1998 در چین تاسیس گردیده است این شرکت در طول 18 سال اخیر موفق شده است بیش از 15 میلیون نوع محصول امنیتی تولید کند .

این شرکت در حال حاضر بیش از 3000 کارمند و 1000 نفر مندس تحقیق و توسعه ، 500 نفر تکنسین فنی و 500 کارمند فروش و بازار یابی داشته و در 68 نقطه جهان نمایندگی دایر نموده است .

شرکت ZKTeco در زمینه تولید محصولات اکسس کنترل هوشمند ، سیستمهای حضور غیاب ، گیت های الکترونیکی ، گیت های بازرسی بدنی ایکس ری ، قفل های الکترونیکی ، دستگیره های الکترونیکی ، راهبندها و تجهیزات مدرن کنترلی و ... فعال بوده و سهم عمده ای از بازار این محصولات را به حهت ارائه محصولات با قیمت مناسب به خود اختصاص داده است .

اکسس کنترل های هوشمند حساس به دمای بدن با فناوری Visible Light

 

اکسس کنترلها و دستگاههای حضور غیاب شرکت ZKTeco ، که مجهز به سیستمهای تشخیض چهره و تشخیص کف دست و تشخیص اثر انگشت هستند به فناوری کنترل دمای بدن مجهز شده اند .

این دستگاهها که به فناوری Visible Light مجهز شده اند از هوش مصنوعی برای کنترل دمای بدن بهره می برند طوری که هرگاه دمای بدن از مقدار تعریف شده بالا تر باشد اکسس کنترلها تشخیص داده و مانع باز شدن گیت ها ، قفل ها و ... می گردند .

سیستمهای تشخیص پلاک خودرو در کنترل دسترسی پارکینگها

 

سیستمهای کنترل دسترسی ZKTeco به دو روش تشخیص و پردازش پلاک خودرو و نیز استفاده از فناوری RFID بکار گرفته می شود . در هر دو روش فوق ابتدا لیست خودروهای مجاز به سیستم های کنترل دسترسی تعرف میگردند که با خواندن تگ RFID و یا پلاک خودرو ، خودرو مجاز تشخیص داده شده و اقدام به باز کردن راهبند الکترونیکی می نماید که پروسه پس از تشخیص اتوماتیک عبور خودرو از مقابل راهبند و بسته شدن اتوماتیک راهبند به پایان رسیده و اطلاعات مربوط به مشخصات خودروی عبوری در سیستم اکسس کنترل ثبت میگردد .

آموزش نصب و تنظیمات امنیتی سیستمهای کنترل دسترسی Visible Light

در این فیلم نحوه نصب و راه اندازی و انجام تنظیمات امنیتی دستگاههای اکسس کنترل هوشمند تشخیص چهره Visible Light نمایش داده می شود .

از ابتدای متصل کردن دستگاه به برق تا اعمال تنظیمات امنیتی لازم و تغییر تنظیمات پیش فرض از طرف شرکت سازنده با بیان ساده و روان به نمایش گذاشته شده است .

معرفی دستگیره های الکترونیکی تشخیص چهره FL1000

برای مشاهده مشخصات فنی این دستگاه اینجا کلیک نمائید

دستگیره الکترونیکی هوشمند ZKTeco FL1000 که با نام تجاری TDL-18401 در ایران عرضه میگردد دارای قایلیت تشخیص چهره فوق الغاده بوده و به علت استفاده از صفحه نمایش لمسی خازنی جزو بهترین دستگیره های الکترونیکی در دنیا می باشد.

این دستگاهها از جنس آلياژ روی ساخته شده ، محكم و زيبا بوده و از نسل جدید الگوریتم تشخیص چهره بهره برده است . همچنین دارا بودن صفحه نمایش خازنی لمسی 3 اینچی و منوی مدیریت و کاربری آسان و سریع از مزایای بارز این سیستم بوده که با چهار حالت عملکردی تشخیص چهره، رمز عبور، کارت هوشمند RFID و کلید مکانیکی عمل می نماید .

نحوه نصب و راه اندازی گیت کنترل ورود خروج سه اهرمی تک پایه TEG-50001

 

برای مشاهده مشخصات فنی دستگاه گیت کنترل ورود خروج TEG-50001 به قسمت محصولات - گیت های الکترونیکی سه اهرمی تک پایه مراجعه فرمائید .

گیت الکترونیکی کنترل ورود خروج سه اهرمی تک پایه ZKTeco TS1000 که با نام تجاری TEG-50001 در ایران عرضه میگردد یکی از بهترین گیت های موجود در بازار است که در باشگاهها ، ادارات ، سازمانها ، اماکن رفاهی و تفریحی و ... بکار گرفته می شوند

این دستگاهها از جنس استیل 304 ساخته شده ، محكم و زيبا بوده و دارای بهترین مدار الکترونیکی طراحی شده می باشد . همچنین این دستگاه به دو صورت چپ گرد و راست گرد عمل کرده که میتواند با استفاده از انواع اکسس کنترل های تشخیص علائم حیاتی مانند تشخیص چهره ، تشخیص کف دست و تشخیص اثر انگشت و یا با استفاده از اکسس کنترل های تشخیص علائم غیر حیاتی مانند RFID , NFC ، QR CODE ، رمز عبور و به صورت ریموت بکار گرفته شود

معرفی دستگاه حضور غیاب تشخیص کف دست ZKTeco P160

دستگاه حضور غیاب ZKTeco P160 که با نام تجاری TAC-38304 ارائه میگردد علاوه بر دارا بودن قابلیت تشخیص اثر انگشت با ظرفیت 3000 اثر انگشت ، دارای قابلیت تشخیص کف دست (Palm scanner) با قابليت ذخيره‌سازي و ثبت 600 کف دست می باشد . همچنین دارا بودن باطری پشتیبان این امکان را ایجاد می‌کند تا در زمان نوسانات برق، دستگاه همچنان فعال بماند.

این دستگاه دارای پورتهای ارتباطی USB و پورت شبكه ، سنسور اثر انگشت نوری ضدخش ، و رله خروجی جهت باز کردن قفل الکترونیکی و استفاده به عنوان اکسس کنترل می باشد.

کاربرد گیت های کنترل ورود خروج مترویی TEG-55101

 

برای مشاهده مشخصات فنی گیت کنترل تردد مترویی TEG-55101 به منوی محصولات – گزینه گیت الکترونیکی شیشه ای مراجعه فرمائید

گیت های کنترل تردد مترویی برای کنترل تردد از دو باله شیشه ای که در پهلوهای گیت تعبیه شده استفاده می کند، از این گیت به همراه ست کناری بصورت دوطرفه برای ایجاد دو مسیر ورود و خروج استفاده می شود .

طراحی زیبا و قیمت مناسب ، مصرف انرژی پایین ، استجکام و پایداری این نوع گیتها را تبدیل به مدلی مناسب برای مکانهایی مانند قطارهای شهری ، مکانهای نظامی ، سازمان ها و ادارات، باشگاه های ورزشی، و … نموده تا به عنوان مانع فیزیکی تردد ها را کنترل و مدیریت نموده و از ورود افزار غیر مجاز جلوگیری نماید.

این گیت های کنترل ورود خروج به همراه دستگاههای حضور غیاب یا دستگاههای اکسس کنترل تشخیص چهره Visible Light بهترین گزینه برای کنترل پرسنل و کلیه افرادی است که به یک سازمان یا مکان عمومی مراجعه می نمایند /

 همچنین تجهیز این گیت به سنسور های بسیار دقیق مادون قرمز امنیت این گیت را در پیشگیری از سوانح و جلوگیری از عبور افراد از زیر و یا بالای گیت افزایش داده است، باله های شیشه ای این گیت در حالت های اضطراری مانند قطع جریان برق کنار میروند تا تخلیه افراد با سرعت بیشتری صورت بپذیرد .

آموزش نحوه نصب گیت تردد سه اهرمی TEG-52001

رای مشاهده مشخصات فنی گیت کنترل تردد سه اهرمی دو پایه TEG-52001 به منوی محصولات – گزینه گیت الکترونیکی سه اهرمی مراجعه فرمائید

طراحی زیبا و قیمت مناسب ، مصرف انرژی پایین ، استجکام و پایداری این نوع گیتها را تبدیل به مدلی مناسب برای سازمان ها و ادارات، باشگاه های ورزشی، و … نموده تا به عنوان مانع فیزیکی تردد ها را کنترل و مدیریت نموده و از ورود افزار غیر مجاز جلوگیری نماید.

این گیت های کنترل ورود خروج به همراه دستگاههای حضور غیاب یا دستگاههای اکسس کنترل تشخیص چهره Visible Light بهترین گزینه برای کنترل پرسنل و کلیه افرادی است که به یک سازمان یا مکان عمومی مراجعه می نمایند

ü این گیت های کنترل تردد دارای بدنه تمام استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر خش SUS304 ، قابلیت تردد دوطرفه به صورت ورود و خروج ، دارای سرغت تردد بالا ، دارا بودن استانداردهای جهانی CE و FCC ، دارای نشانگر LED جهت دار بوده و قابلیت استفاده از طریق ریدر های RFID ، تشخیص چهره ، اثر انگشت ، بارکد ، ریموت کنترل را دارا می باشند .

معرفی دستگاه بازرسی بدنی و فلز یاب ایکس ری TMD-4330

برای مشاهده مشخصات فنی دستگاه بازرسی بدنی و فلز یاب 33 زون TMD-4330  به منوی محصولات گزینه تجهیزات X-RAY مراجعه فرمائید

گیت بازرسی بدنی و فلزیاب توتکو مدل TMD-D4330 به منظور بازرسی بدنی افراد به صورت الکترونیکی و با سرعت بالا و هزینه پایین جهت حفظ نظم و امنیت به کار می رود. ویژگی های دستگاه: دارای 33 زون آشکار ساز فلزی دارای نمایشگر 7 اینچ دارای استانداردCE اروپا و FCC آمریکا دارای بدنه بسیار مقاوم بدون عوارض برای سلامتی انسان دارای نمایشگر تعداد آلارمها و شمارنده تعداد تردد دارای صدای آژیر و چراغ خطر همزمان دارای ساختار ضد زنگ و با دوام در برابر انواع آب و هوا و ...