لطفا چند لحظه صبر کنید ...
نرم افزار کنترل دسترسی Access 3.5 Zkteco

نرم افزار کنترل دسترسی Access 3.5 Zkteco

یکی از اجزای تشکیل دهنده سیستم کنترل دسترسی ، نرم افزار اکسس کنترل است که با توجه به نوع سخت افزار استفاده شده و نیز با توجه به کاربرد آن به منظور ثبت وقایع و کنترل افراد یا خودروها و نیز استخراج گزارشات متنوع کاربردی مورد نیاز ، مورد استفاده قرار می گیرد . در حال حاضر هر یک از تولید کنندگان سخت افزارهای کنترل دسترسی با توجه به کاربرد عمومی سخت افزار ، یک سری نرم افزارهایی را تولید و به صورت رایگان همراه با سخت افزار در اختیار خریدار قرار می دهند که این نوع نرم افزارها حالت عمومی داشته و برای کاربردهای ساده تر مورد استفاده قرار می گیرند  .

نرم افزار کنترل دسترسی  Access 3.5 که توسط شرکت ZkTeco   به منظور دسترسی نرم افزاری به تمامی محصولات سخت افزاری آن شرکت تهیه و در اختیار مشتریان قرار داده شده است یک نرم افزار تحت ویندوز بوده و دارای ساختار کاربر پسند برای استفاده در کاربردهای مشاغل متوسط و کوچک قرار داده شده است .

از امکانات نرم افزار ZKAccess 3.5 میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

- امکان تعریف و مدیریت کاربران تا 30.000 نفر

- امکان پشتیبانی از تجهیزات کنترل دسترسی تا 100 دستگاه

- امکان کنترل آنلاین و باز و بسته کردن دربها از راه دور و از طریق شبکه به صورت آنلاین و نرم افزاری

- امکان انجام تنظیمات هر یک از اکسس کنترلها و شخصی سازی پیکربندی تجهیزات سخت افزاری

- امکان تعریف سطوح دسترسی مختلف برای هر یک از کاربران

- امکان مشاهده آنلاین و استخراج گزارشات متنوع کاربردی با دارا بودن چندین فرمت آماده

- امکان بکاپ گیری از اطلاعات به صورت آنلاین

- امکان تنظیم زمان باز کردن قفل و اعمال محدودیتهای دسترسی برای زمانهای متفاوت

- امکان حذف ، اضافه و ویرایش اطلاعات کاربران به صورت سهل و آسان

- امکان حذف ، اضافه و ویرایش تنظیمات دستگاههای کنترل دسترسی به صورت سهل و آسان

 پایگاه داده این نرم افزار به صورت پیش فرض  Microsoft Office Access می باشد که با ورژن های SQL Server 2005   به بالا ساپورت میگردد و قابلیت پشتیبانی نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی سیستمهای عامل ویندوز 7 تا ویندوز 10 را دارا می باشد .

 تصویر شماره 1 صفحه خوش آمد گویی نرم افزار Access 3.5  را نشان میدهد .

همانطوریکه ملاحظه میگردد امکان تعریف پرسنل ، امکان تنظیم قفلها ، امکان گزارش گیری ، امکان مشاهده آنلاین ، امکان تنظیم زمان و اعمال محدودیتهای زمانی و ... در این صفحه در دسترس قرار داده شده است .

تصویر شماره 2 صفحه تعریف کاربران نرم افزار Access 3.5  را نشان میدهد . همانطوریکه ملاحظه میگردد امکان تعریف تمامی مشخصات پرسنلی از قبیل نام ، نام خانوادگی ، جنسیت ، شماره پرسنلی ، شماره تماس و ... در این صفحه در دسترس قرار داده شده است .

 

تصویر شماره 3 صفحه تنظیمات مربوط به تجهیزات سخت افزاری در نرم افزار Access 3.5  را نشان میدهد . همانطوریکه ملاحظه میگردد امکان تعریف انواع قفلهای دربها ، تنظیم وضعیت ، تعریف پسورد و تنظیمات مربوط به پورتها و ... در این صفحه در دسترس قرار داده شده است .

 

تصویر شماره 4 صفحه مشاهده نمونه ای از گزارشات استخراجی توسط نرم افزار Access 3.5  را نشان میدهد .

 

تصویر شماره 5 صفحه مربوط به تنظیم گزارشات سفارشی در نرم افزار Access 3.5  را نشان میدهد .