لطفا چند لحظه صبر کنید ...
5 راه برای بهره مندی صاحبان مشاغل از سیستم کنترل دسترسی

5 راه برای بهره مندی صاحبان مشاغل از سیستم کنترل دسترسی

سیستم کنترل دسترسی به سادگی روشی برای مدیریت ورود و دسترسی به ساختمان‌ها، مکان‌ها و مناطق خاص در داخل ساختمان است. دانستن اینکه چه کسی و چگونه افراد مختلف می توانند به اموال دسترسی داشته باشند، نگرانی اساسی هر صاحب کسب و کاری است.

نوع سنتی سیستم کنترل دسترسی قفل و کلید است. با این حال، با پیشرفت‌ها در فناوری سیستم‌های امنیتی، کنترل دسترسی فراتر از یک قفل فلزی حرکت کرده است و صاحبان مشاغل اکنون این توانایی را دارند که دسترسی به امکانات خود را با کارت‌های کلید الکترونیکی، صفحه‌کلیدها و صفحه‌های لمسی کنترل کنند که سطوح مختلف دسترسی و امنیت را بر اساس دسترسی افراد فراهم می‌کنند. نیاز دارد.

سیستم های کنترل دسترسی به صاحبان مشاغل و مدیران ساختمان یک لایه امنیتی اضافی و کنترل اموال خود را می دهد. بسته به نوع فناوری که برای مدیریت سیستم خود استفاده می‌کنید، دسترسی به دارایی می‌تواند در زمان واقعی اعطا یا رد شود و سیستم شما می‌تواند دقیقاً چه کسی و چه زمانی به دارایی شما دسترسی داشته باشد.

استفاده از یک سیستم کنترل دسترسی پیشرفته، جزئیات امنیتی بیشتر و تعدادی از مزایای روش های امنیتی سنتی را فراهم می کند.

 

مزایای برتر برای سیستم های کنترل دسترسی تجاری :

مدیریت دسترسی افراد به مناطق خاصی از کسب و کار یا دارایی :

هر کسب و کاری دارای یک سلسله مراتب از کارکنان است. برخی از کارمندان باید بتوانند به تجهیزات حساس مانند سرور شبکه ایمن دسترسی داشته باشند، در حالی که برخی دیگر برای انجام کار خود نیاز به دسترسی به دفتر اصلی دارند. یک سیستم کنترل دسترسی به صاحبان مشاغل اجازه می دهد تا تجهیزات حساس را در اتاق های مختلف کسب و کار خود قرار دهند و فقط به کارمندانی که نیاز به استفاده از آن تجهیزات را دارند به آن مناطق دسترسی داشته باشند.

دسترسی به گزارش‌های تاریخچه و کنترل‌های خودکار محیطی :

علاوه بر مدیریت دسترسی کارکنان به اتاق‌ها و ساختمان‌های مختلف، سیستم‌های کنترل دسترسی همه ورودی‌ها را به مکان‌های ایمن ثبت می‌کنند تا صاحبان کسب‌وکار بتوانند بررسی کنند که چه کسی در مناطق خاص بوده‌اند، و در صورت بروز مشکل یا تهدید بالقوه، چه زمانی را بررسی کنند. سیستم‌های کنترل دسترسی همچنین تنظیماتی در محیط مانند روشن کردن چراغ‌ها در یک اتاق ایمن یا تنظیم دما هنگام اسکن کردن شخص برای ورود امکان‌پذیر می‌کنند. لمس های ساده مانند تغییر خودکار محیط می تواند منجر به صرفه جویی طولانی مدت در قبض انرژی شود.

افزایش کارایی برای نیازها و تغییرات امنیتی :

هرگز قفل را دوباره عوض نکنید. کلیدها اغلب گم می شوند یا به سرقت می روند و کسب و کار شما را آسیب پذیر می کند. علاوه بر این، کارمندان می آیند و می روند. هنگامی که کارمندان می روند، به خصوص کارمندانی که قبلاً به اطلاعات و تجهیزات حساس دسترسی داشتند، تغییر قفل و ایمن کردن مجدد مناطق کسب و کار شما می تواند دردسرساز شود. با سیستم های پیشرفته کنترل دسترسی، دسترسی را می توان خیلی سریع و به صورت الکترونیکی اعطا یا حذف کرد تا صاحبان مشاغل نگران تبدیل شدن دسترسی قدیمی به یک تهدید نباشند.

افزایش ایمنی برای کسب و کار و کارمندان :

صاحبان مشاغل می توانند از کنترل دسترسی برای محدود کردن دسترسی به تجهیزات خطرناک یا سیستم های حساس استفاده کنند تا از هرگونه دستکاری غیر ضروری و احتمال وقوع حوادث جلوگیری کنند. تصادفات کمتر، یعنی ساعات کمتری برای رسیدگی به فرم های غرامت کارگران و حتی دعاوی حقوقی صرف می شود. همچنین، کارشناسان امنیتی در فناوری اطلاعات به شما خواهند گفت که اولین چیزی که آنها بررسی می‌کنند، راه‌هایی در اطراف امنیت فیزیکی با هدف دسترسی به اتاق سرور است. هنگامی که آنها دسترسی داشته باشند، راه اندازی یک اتصال راه دور برای افشای اطلاعات حساس مشتری و کارمند زمان نمی برد.

جلوگیری از فعالیتهای جنایی :

مجرمان می توانند یک سیستم کنترل دسترسی را تشخیص دهند و بدانند که نه تنها نفوذ به آن دشوارتر است، بلکه این احتمال بسیار بیشتر است که در صورت رخ دادن نفوذ، بلافاصله به مقامات اطلاع داده شود. سیستم های کنترل دسترسی سیگنالی به مجرمان بالقوه است مبنی بر اینکه این تجارت دارای سیستم امنیتی بالغ تری است و به احتمال زیاد دارای دوربین هایی است که برای ضبط فعالیت ها نیز حرکت می کنند که آن را به یک هدف نامطلوب تبدیل می کند.

سیستم کنترل دسترسی پیشرفته به صاحبان مشاغل کسب و کار ایمن تر می دهد و در عین حال ابزارهای راحت، انعطاف پذیر و مقرون به صرفه را برای حفظ این امنیت فراهم می کند.