لطفا چند لحظه صبر کنید ...
10 شرکت برتر جهان در زمینه اکسس کنترل

10 شرکت برتر جهان در زمینه اکسس کنترل

برترین سیستم های کنترل دسترسی کسب و کار در جهان

امروزه سیستم‌های کنترل دسترسی یکی از اجرای اصلی کنترل کننده محل کار و زندگی و تقریباً هر نوع کسب‌وکاری می‌تواند مزایای امنیتی را در سیستم کنترل دسترسی پیدا کند ، با این حال ، انواع مختلف کسب و کارها در مورد سیستم کنترل دسترسی آنها نیازهای متفاوتی دارا می باشند . برخی از مشاغل کوچک ممکن است به کنترل دسترسی برای در ورودی نیاز داشته باشند در حالی که برخی دیگر ممکن است به سیستم های کنترل دسترسی عظیم مبتنی بر ابر نیاز داشته باشند که در چندین مکان ادغام می شوند. در اینجا لیست 10 سیستم کنترل دسترسی برتر مطرح در جهان اشاره میگردد :

1. سیستم کنترل دسترسی ADT

ADT یکی از برترین سیستم های کنترل دسترسی و امنیتی برای مشاغل در هر نوع و اندازه است. راه حل سیستم امنیتی آنها از نظر نیازهای کسب و کار خاص شما کاملاً قابل تنظیم و انعطاف پذیر است. علاوه بر این، ADT ویژگی های امنیتی یکپارچه ای را ارائه می دهد که می تواند به سیستم کنترل دسترسی شما اضافه شود، مانند نظارت تصویری و دزدگیر. سیستم ADT همچنین می تواند از راه دور مدیریت شود و با تغییر نیازهای کسب و کار شما در طول زمان، می توان آن را کوچک یا بزرگ کرد . ساز قابلیتهای این سیستم عبارتند از :

نظارت 24 ساعته

دسترسی به اپلیکیشن موبایل (مدیریت از راه دور)

برنامه موبایل برای مدیریت از راه دور

یکپارچه سازی با سیستم نظارت تصویری

سخت افزار: کارت های کلیدی و کارت خوان ها، اینترکام دو طرفه

 

2. سیستم کنترل دسترسی Kisi

علت اینکه Kisi توسط business.com به عنوان بهترین سیستم کنترل دسترسی تجاری شناخته شده است این است که Kisi سیستم‌های بسیار ساده و با کاربری آسانی را ارائه می‌کند که سطح امنیت ارائه شده را قربانی نمی‌کنند. Kisi دو گزینه خواننده سیستم کنترل دسترسی و یک کنترلر را ارائه می دهد که کار پیاده سازی سیستم جدید را آسان تر نموده و با بسیاری از سیستم‌های کاربردی مانند CRM یکپارچه‌سازی می‌کنند تا بتوانید داده‌ها و بینش‌های ارزشمندی به دست آورید.

نوع سیستم: مبتنی بر ابر

سخت افزار: Kisi Reader و Reader Pro با کارت خوان و بلوتوث خوان.

روش های دسترسی مبتنی بر ابر : کارت کلید، فوب، برچسب، موبایل، تشخیص چهره  

برنامه موبایل برای مدیریت از راه دور

 

3. سیستم کنترل دسترسی Salto

سالتو یک سیستم کنترل دسترسی دیجیتال است که کاملاً بدون کلید طراحی شده است و راه حلی یکپارچه را برای مشاغل ارائه می دهد. آن‌ها یکی از راحت‌ترین و انعطاف‌پذیرترین سیستم‌های کنترل دسترسی را در بازار ارائه می‌کنند، زیرا رهبران کسب‌وکار می‌توانند سخت‌افزار، نرم‌افزار و روش‌های دسترسی را برای طراحی سیستم کامل برای نیازهای خود با هم ترکیب کنند. سیستم‌های سالتو نیز بسیار کاربرپسند هستند و کلیدهای دیجیتال و گزینه‌های اپلیکیشن موبایل را ارائه می‌دهند

سخت‌افزار: قفل‌های الکترونیکی، قفل‌های طراحی، خوانندگان الکترونیکی، دستگاه‌های وحشت، خوان‌های دیواری

روش‌های دسترسی: کارت‌های بدون تماس، جاکلیدی، دستبند RFID، موبایل

مدیریت از راه دور

نوع سیستم: مبتنی بر ابر

به راحتی مقیاس پذیر

 

4. سیستم کنترل دسترسی HID

HID Global یک رهبر جهانی در زمینه کنترل دسترسی و فضای سیستم امنیتی است. آنها یک شرکت بزرگ هستند که برای سایر مشاغل بزرگ و سازمانی مناسب هستند، همچنین ادغام های داخلی مانند خدمات مکان یابی، مدیریت بازدیدکنندگان، چاپ کارت شناسایی و موارد دیگر را ارائه می دهند. HID یک ارائه‌دهنده قابل اعتماد به خصوص در مورد نگرانی‌های امنیتی است و اقدامات کنترل دسترسی اضافی مانند احراز هویت دو مرحله‌ای، مدیریت هویت، احراز هویت PKI و موارد دیگر را ارائه می‌کند. این امر HID را به گزینه ای عالی برای بانک ها، موسسات مالی، ادارات دولتی و سازمان های مشابه تبدیل می کند.

سخت افزار: درب خوان، کنترلر

نوع سیستم: میزبانی محلی

روش های دسترسی: موبایل، کارت شناسایی، جا کلیدی، راه حل های بدون لمس      

کنترل دسترسی مبتنی بر زمان

 

5. سیستم کنترل دسترسی هانیول

Honeywell یک ارائه دهنده امنیت تجاری با رتبه برتر است که راه حل های کنترل دسترسی را برای هر کسب و کار یا تاسیساتی ارائه می دهد. در حالی که آنها راه حل هایی را برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ارائه می دهند، سیستم های هانیول برای پروژه های کنترل دسترسی بزرگتر مانند فرودگاه ها، زیرساخت های حیاتی، ساختمان های مراقبت های بهداشتی و غیره بهترین هستند. سخت افزار و روش های دسترسی برای مشاغل و کاربران. آنها همچنین راه حل های مناسبی مانند مدیریت مبتنی بر ابر، مدیریت چند مکان و ادغام های امنیتی اضافی را ارائه می دهند.

سخت افزار: کنترلر تک درب، کنترلر مبتنی بر وب، پانل کنترل دسترسی هیبریدی، خوانندگان مجاورت، خوانندگان هوشمند و بلوتوث، بارکد خوان

نوع سیستم: مبتنی بر ابر

نرم افزار: نرم افزار امنیتی یکپارچه

روش های دسترسی: کارت های مجاورتی، کارت های هوشمند، اپلیکیشن موبایل

پشتیبانی قوی از مشتری

مدیریت مرورگر وب

به راحتی مقیاس پذیر

 

6. سیستم کنترل دسترسی SimpleSafe

SimpliSafe یکی از ساده ترین و آسان ترین سیستم های کنترل دسترسی تجاری است. راه اندازی این سیستم کنترل دسترسی بسیار آسان است، با نصب حرفه ای رایگان ارائه می شود و 24/7 محل شما را نظارت می کند. SimpliSafe همچنین با یک سیستم نظارت حرفه ای ادغام شده است که پلیس را به صورت خودکار در صورت یک حادثه امنیتی اعزام می کند. سهولت استفاده و راه حل امنیتی جامع آن را برای مشاغل کوچک عالی می کند.

نوع سیستم: مبتنی بر ابر

سخت افزار: ایستگاه پایه

نرم افزار: مبتنی بر ابر برای مدیریت از راه دور

روش های دسترسی : فوب کلید، صفحه کلید، پین کد

نصب آسان و سریع

تنظیمات و سنسورهای اضطراری

 

7. سیستم کنترل دسترسی فرستاده

Envoy یک محصول کنترل دسترسی ساده و مبتنی بر ایمنی را ارائه می دهد که برای مشاغل کوچک، متوسط ​​و تازه کار مناسب است. راه حل کنترل دسترسی آنها امکان مدیریت مبتنی بر ابر را از هر جایی فراهم می کند که اطلاعات دسترسی را در تمام سیستم های کسب و کار شما همگام سازی کند. Envoy همچنین اخیراً پروتکل های بهداشتی و ایمنی اضافی را برای سیستم های کنترل دسترسی، مانند غربالگری سلامت و ورود بدون لمس، معرفی کرده است. در مجموع، Envoy یکی از دوستانه ترین سیستم ها برای SMB با یکی از جذاب ترین و آسان ترین رابط ها است. ادغام های موجود با سیستم های کنترل دسترسی Envoy عبارتند از Brivo، Genetec، Lenel، Kisi، OpenPath و موارد دیگر.

راه حل مبتنی بر موبایل

نوع سیستم: مبتنی بر ابر

ادغام های موجود برای روش های دسترسی اضافی.       

ابزارهای امنیتی مانند ردیابی بازدیدکنندگان

 

8. سیستم کنترل دسترسی بوش

بوش یک سیستم کنترل دسترسی جامع و یکپارچه ارائه می دهد که به عنوان یک راه حل امنیتی "همه در یک" طراحی شده است. این سیستم کنترل دسترسی به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا با انتخاب‌های متنوعی برای نرم‌افزار، کنترل‌کننده‌ها، خواننده‌ها و اعتبارنامه‌ها، با دسترسی مجاز و مدیریت بازدیدکنندگان مقابله کنند. محصول بوش نیز کاملاً مقیاس پذیر است و با رشد کسب و کار شما همراه با شما رشد می کند. موارد امنیتی اضافی که می توانند با سیستم کنترل دسترسی بوش ادغام شوند عبارتند از: سیستم های ویدئویی، هشدارهای نفوذ، سیستم های کنفرانس، هشدارهای عمومی و صوتی، اعلام حریق و غیره.

سخت افزار: اسکنر اثر انگشت، کارت خوان، خواننده ایمن، صفحه کلید

نوع سیستم: مبتنی بر ابر

دسترسی روش های دسترسی: فوب کلید، کارت، برچسب چسب، اسکنر اثر انگشت

گزینه های سخت افزاری متعدد

تنظیمات اضطراری موجود

به راحتی مقیاس پذیر

 

9. سیستم کنترل دسترسی OpenPath

OpenPath یک سیستم کنترل دسترسی مدرن، هوشمند و مبتنی بر ابر برای مشاغل است. آن‌ها دستگاه‌های موبایل محور هستند و به بسیاری از گزینه‌های موبایل و دیجیتال اجازه می‌دهند تا کاربران بتوانند قفل درها را به صورت هندزفری باز کنند. OpenPath همچنین ادغام های راحت دیگری را ارائه می دهد که در محیط کار مدرن مورد نیاز است، مانند غربالگری سلامت و سلامت، ردیابی تماس، مدیریت اشغال، ادغام آسانسور و نظارت تصویری، و موارد دیگر. توجه داشته باشید که OpenPath یک راه حل عالی برای دفاتر سازگار با موبایل و حتی "هوشمند" است، اما ممکن است بهترین انتخاب برای مکان های کاری که کمتر دیجیتالی هستند، نباشد.

کنترل دسترسی مبتنی بر گوشی‌های هوشمند

نوع سیستم : مبتنی بر ابر

روش‌های دسترسی: فوب کلید، کارت، برنامه تلفن همراه، بلوتوث

سخت‌افزار: خوانندگان هوشمند، هاب‌های هوشمند، کنترل‌کننده‌ها

نرم‌افزار: مبتنی بر ابر 

مدیریت مبتنی بر ابر از راه دور

ادغام های مختلف، از جمله نظارت تصویری

 

10. سیستم کنترل دسترسی Johnson Controls

Johnson Controls یک سیستم کنترل دسترسی عالی برای مشاغل بزرگتر، سازمانی یا چند مکان است. این تا حدی به این دلیل است که آنها یک مدل مدیریت دستی دارند، به این معنی که سیستم نیازهای مدیریت روزمره را کاهش می دهد و در عین حال با سیستم های امنیتی مانند نظارت تصویری، آتش سوزی و نفوذ یکپارچه می شود. سیستم های کنترل دسترسی جانسون کنترل را می توان به راحتی برای اندازه پروژه کنترل دسترسی شما بزرگ یا کوچک کرد. آنها همچنین گزینه های مختلف سیستمی، از جمله گزینه های میزبانی، فیزیکی، مبتنی بر وب و بیومتریک را ارائه می دهند.

نوع سیستم: مبتنی بر وب

سخت‌افزار: کنترل‌کننده‌های درب، خوانندگان و کارت‌ها، قفل‌های الکترونیکی، دستگاه‌های خروجی، راه‌حل‌های نشان‌گذاری و موارد دیگر

نرم‌افزار: وب یا موبایل، گزینه‌های پیشرفته

روش‌های دسترسی: بیومتریک، کارت‌های کلید، موبایل و موارد دیگر         ادغام های اضطراری، به عنوان مثال. اعلام حریق و نظارت تصویری