لطفا چند لحظه صبر کنید ...
مزایای سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر

مزایای سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر

10 مزیت برتر کنترل دسترسی مبتنی بر ابر

سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر با توجه به قابلیت های فزاینده ای که دارند  به مرور زمان جایگزین سیستم های کنترل دسترسی قدیمی میشوند . از امکان مدیریت راه دور گرفته تا امکان پشتیبان گیری آنلاین و ... قابلیتهایی هستند که امروزه نظر مدیران کسب و کار را به خود جلب می نمایند .

مزایای بی‌شماری در سیستم‌های کنترل دسترسی ابری وجود دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره میشود :

1. مدیریت ساده از هر مکان در هر زمان :

در سیستمهای مبتنی برابر از طریق بستر اینترنت میتوان تمامی تجهیزات کنترل دسترسی را مدیریت نموده و سیاستهای امنیتی مورد نظر را اعمال نمود .

2. بهبود امنیت :

امنیت اولویت اصلی هر کسب و کاری است و با سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر، این امنیت بالا می رود. اعتبار دیجیتال راه حل با الگوریتم های رمزنگاری پیشرفته رمزگذاری شده است، که تضمین می کند که داده های شما محافظت می شود. اکثر سیستم‌های کنترل دسترسی مدرن که از ابر استفاده می‌کنند از فناوری مشابه حساب بانکی شما برای محافظت در برابر هک استفاده می‌کنند.

این راه حل به سرور اختصاصی در محل نیاز ندارد و حتی اگر خرابی سخت افزاری وجود داشته باشد، سیستم همچنان به درستی کار می کند و تمام داده ها دست نخورده باقی می مانند .

3. مقیاس بندی آسان تر 

کنترل دسترسی مبتنی بر ابر به شما این امکان را می‌دهد که هر بار که به مکان جدیدی گسترش می‌دهید یا تعداد امکانات و کارکنان شما بزرگ می‌شوند، به راحتی کسب و کار خود را افزایش دهید.

4. ذخیره سازی امن و راحت داده ها

راه اندازی کنترل دسترسی مبتنی بر ابر سریع و آسان است زیرا هم بازتابی و هم مدرن است. راه‌اندازی زمان کمی می‌برد، بنابراین می‌توانید به راحتی سیاست‌های کنترل دسترسی کسب‌وکارتان را ساده کنید.

مطمئن باشید که داده‌های ارزشمند شما با هرگونه قطع برق یا خرابی سخت‌افزاری مقابله می‌کنند، زیرا در سرور فیزیکی ذخیره نمی‌شوند. از آنجایی که داده ها در یک محیط امن ذخیره می شوند، دسترسی به اطلاعات برای شما آسان است.

5. زمان و مقرون به صرفه

یکی از مزایای بزرگ استفاده از سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر ابر این است که شما همیشه جدیدترین و بهترین ویژگی ها را در زمان واقعی دریافت می کنید. به روز رسانی به طور خودکار از طریق به روز رسانی نرم افزار به طور منظم ارائه می شود. این بدان معنی است که شما همیشه آخرین ویژگی های امنیتی، رفع اشکالات و بهبود عملکرد را دریافت می کنید. با یک سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر ابر، به قطعات کمتری از تجهیزات نصب شده در مرکز خود نیاز خواهید داشت. این بدان معنی است که شما سخت افزار کمتری برای نگهداری خواهید داشت و برای مدیریت سیستم به کارکنان کمتری نیاز خواهید داشت.

علاوه بر این، کنترل دسترسی مبتنی بر ابر یک جایگزین درجه یک برای سیستم کنترل دسترسی سنتی است زیرا به طور قابل توجهی مقرون به صرفه است. نه تنها شما را از پرداخت هزینه برای سرور خود باز می دارد، بلکه مدیران و صاحبان دفتر می توانند به راحتی دسترسی کارمندان را بدون نیاز به هزینه کردن برای تیم اختصاصی IT مدیریت کنند. بسیاری از وظایف مربوط به کنترل دسترسی مبتنی بر ابر یا سریع‌تر یا کاملاً خودکار هستند، که در زمان شما نیز صرفه‌جویی می‌کند.

6. از راه دور پشتیبانی دریافت کنید

با سیستم‌های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر، هزینه‌های ماهانه مقرون‌به‌صرفه‌ای را پرداخت می‌کنید تا سیستم خود را به‌روز نگه دارید و کارآمد و ایمن کار کنید.

با کنترل دسترسی مبتنی بر ابر، با دانستن اینکه سیستم شما همیشه امن و مطمئن است، از آرامش کامل لذت خواهید برد. بهتر از همه، شما یک متخصص کنترل دسترسی اختصاصی خواهید داشت که در مورد هر مشکل یا سؤالی که ممکن است داشته باشید به شما کمک کند.

7. یکپارچه سازی :

بر خلاف سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر سخت افزار سنتی، کنترل دسترسی مبتنی بر ابر می تواند با هر سیستم یا نرم افزار شخص ثالث یکپارچه شود. جدیدترین سیستم‌های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر بر روی یک پلتفرم باز توسعه یافته‌اند که می‌تواند به راحتی با نرم‌افزارها یا برنامه‌های شخص ثالث، چه در تلفن همراه یا رایانه، یکپارچه شود.

8. گردش کار خودکار

یک گردش کار خودکار به شما امکان می دهد سیستم خود را با قوانین از پیش تعریف شده ساده تنظیم کنید تا به حذف خطای انسانی کمک کنید. همچنین به شما کمک می کند تا کارهای دستی و وقت گیر را کاهش دهید و عملیات تجاری خود را بهینه کنید.

9. به روز رسانی و ارتقاء خودکار

داشتن یک سیستم امنیتی برای ساختمان تجاری شما باید یکی از اولویت های اصلی شما باشد. خوشبختانه، با سیستم‌های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر، می‌توانید روی به‌روزرسانی‌های خودکار منظم بدون تعامل دستی یا هزینه‌های اضافی حساب کنید. با انعطاف‌پذیری برنامه‌های تلفن همراه، کنترل دسترسی مبتنی بر ابر مدیریت و مقیاس‌سازی امنیت فیزیکی کسب‌وکارتان را آسان‌تر می‌کند. برنامه های تلفن همراه به طور مداوم به روز می شوند تا اطمینان حاصل شود که امنیت و ایمنی با خط مشی های به روز و اعتبارنامه های تلفن همراه حفظ می شود.

با آخرین نسخه‌های نرم‌افزار، می‌توانید آخرین ویژگی‌های امنیتی، رفع اشکال‌ها و بهبود عملکرد را به دست آورید و در عین حال آسیب‌پذیری سیستم خود را کاهش دهید.

 

10. مدیریت متمرکز داده ها

یکی دیگر از مزایای بزرگ سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر ابر، مدیریت متمرکز داده است. اطلاعات شما در مکانی امن ذخیره می شود و می توانید به راحتی از هر کجا و از هر دستگاهی به آن دسترسی داشته باشید.

با یک سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر ابر، می توانید به سرعت و ایمن داده ها را در سراسر سازمان خود به اشتراک بگذارید. این تضمین می کند که هر بخش درگیر باقی می ماند و اطلاعات به راحتی به اشتراک گذاشته می شود.

از آنجایی که سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر ابر در فضای ابری قرار دارند، استفاده و مدیریت آن ها فوق العاده آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. پس از ورود به اینترنت، می توانید به راحتی سیستم خود را از هر جایی با دسترسی به اینترنت مدیریت کنید. این کار اضافه کردن و حذف کاربران، به‌روزرسانی اعتبار دسترسی، مشاهده گزارش‌های مربوط به زمان ورود و موارد دیگر را آسان می‌کند. کسب‌وکارها می‌توانند یک دنباله حسابرسی بلادرنگ صادر کنند و انطباق را به فرآیندی خودکار تبدیل کنند.